Bilety

Doświadcz czegoś nowego.
kup bilet już dziś!

informacje

Czas doświadczenia to ok. 35-90 min.

Niektóre osoby są wrażliwe na głośny dźwięk, migające światła, geometryczne kształty i wzory, mogą mieć niewykrytą epilepsję, a także doświadczać napadów padaczkowych podczas zwiedzania wystawy lub oglądania treści wizualnych.

Godziny otwarcia Artifical Dreams:
w tygodniu 12:00 – 20:30, weekendy 10:00 – 21:00.

Ceny dostępne po kliknięciu w wybraną wystawę. Prosimy o rezerwację miejsc online z wyprzedzeniem. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na konkretną godzinę, nie ma gwarancji kupienia biletów stacjonarnie.

Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem i najczęściej zadawanymi pytaniami.

Artificial Dreams

Aktualna wystawa

Zanurz się w świecie immersyjnej rozrywki, gdzie techno-utopia spotyka cyberpunkową wizję przyszłości. Nasza pierwsza stała ekspozycja Artificial Dreams przeniesie Cię w nieznane jeszcze rejony relacji między człowiekiem a sztuczną inteligencją AI.

Secret Collab

Loading...
0%

Limitowana wystawa z… pssst, tajemnica! Więcej informacji wkrótce.

Zrób prezent swoim bliskim, kup voucher do melt museum

Odkryj wyjątkowy sposób na prezenty dla swoich bliskich, znajomych czy koleżanek i kolegów z pracy. Teraz możesz zakupić vouchery do melt museum i podarować im niezapomniane doświadczenie immersyjnej rozrywki. To doskonały prezent dla wszystkich miłośników nowoczesnych przeżyć, którzy chcą zanurzyć się w fascynującym świecie sztuki, technologii i multimedialnych instalacji.

Kupując vouchery, oferujesz możliwość odkrywania unikatowego miejsca, gdzie rzeczywistość łączy się ze światem wirtualnym.